Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Plastové okná

V dnešnej dobe sú plastové okná najpopulárnejšou náhradou za staré okná. Firma Plastel vám ponúka široký sortiment plastových okien Brügmann, Aluplast, Salamander alebo TermoLine s päťkomorovými a šesťkomorovými profilmi s vysokou kvalitou, trvanlivosťou za rozumnú cenu.

Môžete si vybrať s nasledovných produktov:

Brügmann

Brügmann je podľa odborníkov považovaný za jeden z najlepších profilov. Jeho kvalita je dokonca potvrdená certifikátmi ISO 9001 a RAL.

Aluplast

Profil Aluplast s päť a šesťkomorovým profilom, produkty Aluplast IDEAL 4000 Economic, Aluplast IDEAL 4000 Roundline, Aluplast IDEAL 6000, Aluplast IDEAL 7000.

Salamander

Plastové okná s profilom Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.V pozadí úspechu firmy Salamander sú plastové okná a profily s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Ponúkané systémy plastových okien majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design.

TermoLine

Okná vyrobené v systéme TERMOLINE predstavujú 6-komorový model z profilu spoločnosti DECCO. Je to najlacnejší a najnovší profil v našej ponuke, ktorý kvalitou a belosťou prevyšuje konkurenciu. Systém TERMOLINE je systém s veľmi dobrou statikou, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a veľmi vysokými technickými parametrami. Veľmi dobrú statiku zabezpečujú masívny rám a vhodne tvarovaná oceľ, ktorá navyše zvyšuje pevnosť.


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ