Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Plastel

Plastové okná, interiérové alebo bezpečnostné dvere od firmy Plastel vyznačujúce sa vysokou kvalitou, odolnosťou a rozumnou cenou spravia váš byt alebo dom útulnejším a zaručia pohodlné bývanie na dlhé roky.

Plastové okná

V dnešnej dobe sú plastové okná najpopulárnejšou náhradou za staré okná. Firma Plastel vám ponúka na výber tieto plastové okná:

Interiérové dvere

Ponúkame vám široký sortiment interiérových dverí niekoľkých druhov, zárubne, kľučky a ďalšie doplnky.

Interiérové dvere Idea 40
Interiérové dvere Idea 50
Interiérové dvere Kanon 10
Interiérové dvere Torino 6
Interiérové dvere Vetro A1
Interiérové dvere Idea 30

Bezpečnostné dvere

Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vášho majetku a rodiny, potrebujete dvere, ktoré zabránia prechod neželaným osobám. Vyberte si z našich bezpečnostných dverí.

Elektroinštalácie

Bleskozvody

Napriek povinnosti zabezpečiť budovu bleskozvodom ho najmä staršie rodinné domy nemajú namontovaný. Aj stav bleskozvodov na rodinných i panelových domoch býva katastrofálny, pretože...(ďalej)

Výmena elektrických zvodov

Elektrické zvody patria medzi najviac namáhane elektrické vedenie v dôsledku poveternostných vplyvov. Dochádza k poškodeniu izolácie, následne oxidácii vodiča, čo spôsobuje...(ďalej)

Rozvod elektroinštalácie

Staré elektroinštalácie svojou kvalitou a prevedením nezodpovedajú dnešným normám. Slabé prierezy vodičov, izolácia má vplyv na bezpečnosť a správnu ...(ďalej)

Stavebné prípojky

O nás

Firma začala pôsobiť na trhu od júla 2007 ako zákazková výroba orientovaná na stolárstvo. Popri stolárskych výrobkoch ako eurookná, nábytok sme sa venovali elektroinštalačným prácam a montážnym cinnostiam. Od marca 2010 nastali zmeny v dôsledku krízi výroba zanikla a vznikla nová firma sústredená na kúpu a predaj tovaru konečnému zákazníkovi. Ďalej poskytujeme montáž, poradenstvo, servis a ostatné produkty, ktoré nájdete na našej stránke, prípadne v našej vzorkovej predajne. Predaj a služby poskytujeme v obci Trnava a v širokom okolí.


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ