Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Dvere PORTADOORS - Zárubne

AGÁT, OPÁL

AGÁT, OPÁL

Zárubne AGÁT a OPÁL sú určené pre spoluprácu s vnútornými vchodovými dverami s rovnakým názvom. Spolu s kombináciou s kvalitnými vchodovými dverami Porta dostávame efekt v podobe dverí s najlepšími ... (ďalej)

OBLOŽKOVÁ

OBLOŽKOVÁ

Obložková regulovaná zárubňa je vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu, regulácia šírky dovoľuje variabilné prispôsobenie podľa požadovanej hrúbky steny. Regulovaná zárubňa môže byť použitá ... (ďalej)

Porta SYSTEM ELEGANCE

Porta SYSTEM
ELEGANCE

Zárubňa Porta SYSTEM ELEGANCE je interiérová zárubňa určená pre krídla v bezpolodrážkovom prevedení. Jednoduchá montáž tohto produktu. Vďaka použitým závesom s reguláciou v troch smeroch máme ... (ďalej)

Posuvný systém KOVOVÝ

Posuvný systém
KOVOVÝ

Kovový nástenný systém pre posuvné dvere je určený pre spoluprácu so všetkými typmi interiérových krídiel, všade tam kde koncepcia interiéru či obmedzený priestor nedovoľuje použiť dvere otočné ... (ďalej)

PROJEKT

PROJEKT

Dverné krídla s vysokými technickými parametrami, ktoré zabezpečujú najvyššiu bezpečnostnú úroveň a pohodlie, sa najčastejšie ponúkajú ako komplet s kovovou zárubňou. Máme na zreteli zvýšené nároky na estetiku prostredí ... (ďalej)

Rohová malá a rohová veľká

Rohová malá
a rohová veľká

Zárubňa z pozinkovaného plechu (kyselinovzdornej ocele) je produkt najvyššej akosti, ktorý má uplatnenie všade tam, kde sú osadené dvere s protipožiarnym faktorom odolnosti proti korózii a kde pôsobia ... (ďalej)

Svetlíky

Svetlíky

Pre presklenie stien a presvetlenie priestoru je riešením použitie svetlíkov. Je to rozšírenie ponuky zárubní porta SYSTEM s využitím podobnej technológie výroby. Široká škála farieb ... (ďalej)

MINIMAX

MINIMAX

Zárubne MINIMAX s konštantnou šírkou 100 mm sú kompatibilné so všetkými krídlami Porta s povrchovou úpravou: Portadecor, Portacortex,Super Matt, Termofólia, CPL HQ, Portadur a prírodné dyhy ... (ďalej)

Porta SYSTEM

Porta SYSTEM

Možnosti regulácie dovoľujú ideálne sa prispôsobiť šírke steny, a to v konečnom dôsledku dáva estetický pohľad na celé prevedenie montáže. Zosilnené závesové kapsy garantujú stabilitu konštrukcie aj pri intenzívnom ... (ďalej)

Porta SYSTEM pre celosklenené krídla

Porta SYSTEM pre
celosklenené krídla

Profesionálna regulovaná zárubňa je určená pre celosklenené krídla firmy BIM Bohemia. Špeciálne vrecká pre závesy garantujú stabilitu konštrukcie a to i pri veľmi intenzívnom prevoze alebo záťaži. Zárubňu ... (ďalej)

PRESTIGE

PRESTIGE

Regulovaná interiérová zárubňa PRESTIGE spadá do skupiny výrobkov s najvyššou kvalitou a najpokrokovejšou technológiou výroby. Zaoblený tvar zárubne a krycích líšt predstavuje nový trend Štylistiky. Nový štylistický ... (ďalej)

REGULOVANÁ PS „na hranu“

REGULOVANÁ PS
„na hranu“

Obložková regulovaná zárubňa je vyrobená z pozinkovaného plechu. Regulácia šírky dovoľuje variabilné prispôsobenie podľa požadovanej hrúbky steny. Regulovaná zárubňa môže byť použitá vo všetkých ... (ďalej)

Rohová veľká skladaná

Rohová veľká skladaná

Zárubňa z pozinkovaného plechu (kyselinovzdornej ocele) je produkt najvyššej akosti, ktorý má uplatnenie všade tam, kde sú osadené dvere s protipožiarnym faktorom odolnosti proti korózii a kde pôsobia ... (ďalej)


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ