Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Dvere PORTADOORS - Technické

AQUA

AQUA

AQUA sú dvere vhodné pre miestnosti s vysokou vlhkosťou prostredia. Konštrukcia dverí dovoľuje k použitiu výrobku vo všetkých typoch prostredia, kde je vysoký výskyt a kontakt s vodou. S použitím materiálu HPL s ... (ďalej)

ENDURO

ENDURO

Vnútorné technické dvere tej najlepšej kvality, triedy odolnosti na oter a vonkajšie vplyvy. EN DURO je nová ponuka, ktorá sa odlišuje mechanickou výdržou s najvyššími parametrami ... (ďalej)

Kovové EI 30

Kovové EI 30

Kovové požiarne dvere EI 30, univerzálne riešenie pre použitie do rôznych typov verejných budov a iných priestorov so špeciálnymi požiadavkami na požiarnu odolnosť. Dvere poskytujú vynikajúcu ochranu pred rozšírením požiaru, v ... (ďalej)

Rw=42 dB

Rw=42 dB

Dvere vnútorné v triede akustickej izolácie Rw=42 dB. Krídlo je kompletizované spolu s oceľovou zárubňou a obsahuje protipožiarne parametre EI 30 a dymotesnosť zaručujúcu ochranu pred následkami požiaru a hlavbne pred ... (ďalej)

EI 30, EI 60

EI 30, EI 60

Dva typy dverí so špeciálnymi vlastnosťami požiarnej odolnosti – EI 30 odolnosť 30 minút a EI 60 odolnosť 60 minút. Dvere tvoria perfektnú ochranu pred šírením požiaru a chránia pred efektom zadymenia. Dvere EI 30 a EI ... (ďalej)

KOVOVÉ

KOVOVÉ

Kovové dvere sú vyrábané v dvoch variantách povrchovej úpravy: z kyselinovzdornej ocele, alebo z pozinkovaného plechu v lakovanej verzii alebo s termofóliou. Vďaka vysokým technickým parametrom, kovové dvere získali ocenenie ... (ďalej)

Rw=27 dB, Rw=32 dB

Rw=27 dB,
Rw=32 dB

Pre budovy určené širokej verejnosti ponúkame komplet dverí (krídlo + zárubňa) v akustickej triede Rw=27 dB alebo Rw=32 dB. Dvere s rovnakými akustickými vlastnosťami sú obzvlášť vhodné pre hotelové izby, kancelárie, ... (ďalej)


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ