Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Dvere PORTADOORS - Prírodná dyha

MADRID, CORDOBA

MADRID,
CORDOBA

Panelová konštrukcia, široká farebná ponuka a zaujímavé vzory podčiarkujú možnosti kolekcie MADRID a CORDOBA v plnom uplatnení pre zákazníkov. Charakteristickým znakom materiálov prírodná dýha sú líšiace sa farebné sfarbenie na ... (ďalej)

Natura IMPRESS

Natura IMPRESS

Kolekcia Natura IMPRESS je výsledkom záujmu a nadšenia ćerpajúceho svoju silu z novodobých a originálnych foriem umenia. Je to kolekcia spájajúca estetiku a funkčnosť do jedného celku. Novodobý, jednoduchý, ale ... (ďalej)

Natura LINE

Natura LINE

Design kolekcia Natura LINE nadväzuje na veľmi úspešnú radu Porta LINE . Hliníkové intarzie spolu s prírodnou dyhou select tvoria zaujímavé spojenie, ktoré zodpovedajú moderným trendom ... (ďalej)

Natura STYL

Natura STYL

Táto modelová rada nadväzuje na klientmi veľmi žiadanú kolekciu Porta STYL . Použitím prírodnej dýhy v kolekcii Nature STYL s veľmi zaujímavými vzormi tvorí základ ponuky pre tých zákazníkov, ktorí hľadajú netradičné dekoračné ... (ďalej)

Nova NATURA

Nova NATURA

Nadčasové a originálne tvary v súlade s prírodnými materiálmi zaručujú opakovateľnosť vzorov a farieb na celom povrchu dverí, tieto rysy sú charakteristické pre skupinu Nova NATURA ... (ďalej)

Porta CLASSIC

Porta CLASSIC

Porta CL ASSIC sú dvere v prírodnej dýhe určené pre široké použitie. Široká farebná ponuka zaujímavé vzory podčiarkujú možnosti plného uplatnenia pre zákazníkov. Zaujímavá kresba prírodnej dýhy a jeho ... (ďalej)

MALAGA

MALAGA

MALAGA sú klasické modely dverí, ktoré sa výborne prezentujú v interiéroch, domoch či rezidenciách s tradičným vybavením.Jednoduchá forma v súlade s prírodnou dýhou ponúka dvere, ktoré majú svoj osobitý ... (ďalej)

Natura KONCEPT

Natura KONCEPT

Natura KONCEPT je kolekcia dverí adresovaná zákazníkom, pre ktorých sú dvere okrem ich danej funkcie velmi dôležitým dekoratívnym doplnkom. Použitá prírodná dyha select vyniká všade tam, kde estetika zohráva prvoradú ... (ďalej)

Natura SPACE

Natura SPACE

Natura SPACE reaguje na potreby pri projektovaní moderných interiérov, v ktorých významnú úlohu zohráva priestor a svetlo. Táto kolekcia je určená pre klientov, ktorí chcú, aby sa ich byty vyznačovali atraktívnym a ... (ďalej)

Natura TREND

Natura TREND

Natura TREND je efektívne spojenie matného skla a panelov pri ktorých je použitá prírodná dyha „select“ v kombinácii s hliníkovými rámčekmi. Je to veľmi zaujímavá ponuka pre zákazníkov, ktorí si cenia nové riešenia, v ... (ďalej)

Nova NATURA TOP

Nova
NATURA TOP

Nadčasové a originálne tvary v súlade s prírodnými materiálmi zaručujú opakovateľnosť vzorov a farieb na celom povrchu dverí, tieto rysy sú charakteristické pre skupinu Nova NATURA ... (ďalej)

TOLEDO, SEVILLA

TOLEDO,
SEVILLA

Panelová konštrukcia, prírodné materiály a unikátne technologické riešenie u modelov TOLE DO a SEVILL A spôsobujú,že dvere sa nádherne vynímajú v interiérových priestoroch, kde sa prirodzene spájajú s eleganciou klasických ... (ďalej)


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ