Plastel logo
Plastové okná
Interiérové / Bezpečnostné dvere
Elektroinštalácie
Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie Plastel - interiérové/bezpečnostné dvere, plastové okná, elektroinštalácie

Dvere PORTADOORS - Interierové

Inspire

Inspire

Symetria kompozície a kúzla dverí Porta INSPIRE, je ideálny kompromis elegancie a funkčnosti. Výrazné zdobenie a presklenie vyžaruje diskrétnym kúzlom, tvorí výnimočný a plný ľahkosti súhrn elegancie. (ďalej)

Londýn, Viedeň

Londýn, Viedeň

Klasické vzory, elegancia a vysoký štandard prevedenia, to sú znaky pre dvere LONDÝN a VIEDEŇ. Sú to výrobky preverenéa populárne, vďaka vysoko trvanlivým materiálom a repracovanej technológií výrobkov ...(ďalej)

Porta Decor

Porta Decor

Odolná konštrukcia a povrchová úprava so zvýšenou odolnosťou proti oteru a vlhkosti Portadecor, to sú základné znaky kolekcie Porta DECOR. Široká paleta nových farieb ... (ďalej)

Porta FOCUS

Porta FOCUS

Sklo to tvorí prvok zvýrazňujúce novodobé tvary, vďaka ktorým sa dokonale komponujú v novodobom bývaní a zvýrazňujú jeho otvorený charakter. Presklené modely sú smerované pre klientov, ktoré chcú odlíšiť svoj domov atraktívnym a novodobým štýlom ... (ďalej)

Porta IDEA

Porta IDEA

Porta IDEA je novinkou našej interiérovej kolekcie, ktorá v sebe spája všetky atribúty dobrého výrobku: krásny design,atraktívne farebné odtiene v nových povrchových materiáloch a veľmi ... (ďalej)

Porta LINE

Porta LINE

Unikátny vzhľad dverí Porta LINE je podčiarknutý vsadením hliníkových líšt do povrchu dverí. Modely z tejto kolekciesú dostupné v širokom spektre farieb vrátane odolných povrchov HQ CPL (High Quality Continuous Pressure ... (ďalej)

Porta OFFICE

Porta OFFICE

Rôznorodosť tvarov povrchu dverí z kolekcie Porta OFFICE umožňuje vytvárať priestory s neobmedzenou predstavivosťou.Vo vzoroch 1- 5 subtílne zdobené vytvárajú jedinečnú kolekciu plnou ľahkosťou a elegancie. Sentimentálne ... (ďalej)

Porta TWIST

Porta TWIST

V ponúkaných modeloch dverí Porta TWIST je zmyslom jednoduchosť formy. Ostré kontúry sme zjemnili vďaka prehnutiu a zaobleniu, svojim charakterom navádzajú na dizajn interiéru.Táto kolekcia dverí je smerovaná pre klientov, ktorí ... (ďalej)

Laminát CPL HQ a Frézované

Laminát CPL HQ
a Frézované

Tieto dvere sú určené všade tam, kde sú dvere vystavené intenzívnemu používaniu, ako napr.: hotely, kancelárske budovy a priestory s vysokým pohybom ľudí, popr. interiéry s vysokým štandardom. Použitá ABS páska ... (ďalej)

Minimax s aplikáciami

Minimax
s aplikáciami

Dvere z kolekcie MINIMAX sú atraktívnou ponukou pre klientov, ktoré sú prioritne orientovaný na cenu a nezľavujú zo štandardnej kvality našich produktov. Garantujeme dobrú kvalitu produktu s povrchovou úpravou Portadecor ... (ďalej)

Porta FIT

Porta FIT

Portadur a Porta Mattdecor s vysokou pridanou hodnotou, a konečne s veľmi odolnou povrchovou úpravou, ktorá garantuje dlhoročné používanie výrobku povrchu CPL HQ. Tento laminát je z kategórie Long Life Product, využívaný pre obytné ... (ďalej)

Porta GRANDDECO

Porta
GRANDDECO

Klasický dizajn je garanciou elegantného interiéru. Jednoduchý tvar je synonymom dobrého vkusu. Modely tejto rady sú určené pre klientov, ktorí si vážia tradíciu a cítia sa dobre v klasickom interiéri ... (ďalej)

Porta KONCEPT

Porta KONCEPT

Dvere z kolekcie Porta Koncept odpovedajú najnovším trendom. Populárne vzory sú postavené na báze vysokej odolnosti a úžitkovej rámovej konštrukcie, skladajúce sa z častí vodorovných a zvislých ... (ďalej)

Porta NOVA

Porta NOVA

Vysoká kvalita materiálov, žiadané a populárne vzory a ďalej rôzne druhy presklenia – to sú hlavné výhody tejto ponuky. Modely z tejto skupiny nájdu uplatnenie jednak v interiéroch ale taktiež v kanceláriách. Úprava so vzorom ... (ďalej)

Porta STYL

Porta STYL

Porta STYL to sú všestranné vlastnosti dekorácie pri zachovaní individuálneho štýlu interiéru.Zaujímavý efekt získamevďaka vzorom, ktoré spĺňajú vysoké nároky klientov ... (ďalej)


KONTAKT

Predajňa:
   ul. Argentínska 395,
   Zeleneč, okres Trnava

Otváracie hodiny:
   Po-Pia: 09:00-17:30
   So: 09:00-12:00
   kontakujte nás vopred
   na uvedenom tel.čísle

Tel.predajňa: 0948 774 694

E-mail: plastel@plastel.sk


 

NÁVŠTEVNOSŤ